Bunda Peak od značky Direct Alpine je perfektní izolační vrstvou, která se hodí pro opravdové horaly a sportovce. Je vyrobená z revolučního materiálu Thindown, který zaručí perfektní poměr tepelného komfortu a odvodu vlhkosti z vnitřku bundy.
Technologie PERTEX® Quantum Air nedovolí průniku větru k izolačnímu materiálu a tím zaručí, že nebude docházet ke ztrátě tepelného komfortu.Zajisté je ocenitelný i fakt, že bunda váží pouhých 320 gramů. Plusové body bundě přidává i anatomický a přiléhavý střih, který nikde netlačí a neomezuje v pohybu, za což mohou i strečové panely na bocích a zádech.
V případě změny počasí vás potěší, že rukávy lze odepnout. Na hrudi se nachází dvě velkoobjemové kapsy na vaše drobnosti potřebné při výpravě, které zajistíte magnetem. Na mobilní telefon se zde nachází samostatná vodoodpudivá bezpečnostní kapsa, zajištěná zipem. Uvnitř bundy další kapsa, sloužící na sbalení a transport.
Nechybí samozřejmě ani větrací prvky a reflexní logo. Bunda je vyrobena v Evropě a je konstruována s ohledem na teplotní požadavky při rychlém výstupu v horských oblastech.
Hlavní přednosti produktu:
materiál ThinDown
technologie PERTEX® Quantum Air
anatomický a přiléhavý střih
strečové panely
odjímatelné rukávy
dvě velkoobjemové kapsy, jedna malá na zip
větrací prvky
Materiál Thindown™
disponuje speciální konstrukcí, díky které nedochází k migraci peří skrz vrchní či spodní látku. Naplno tak vyniknou přirozené vlastnosti peří, pro které se stalo tak oblíbeným izolačním materiálem všech outdoorových sportovců. Větší výhřevnost než u syntetiky, při stejném tepelném odporu mnohem menší objem a váha, schopnost transportovat vlhkost a vytvářet uvnitř výrobku příjemné klima.
Technologie PERTEX quantum Air
Se vyznačuje zvýšenou propustností vzduchu, čímž je zajištěna rovnováha mezi odporem větru a prodyšností. Více otevřeně tkaná struktura tkanin Quantum Air umožňuje proudění vzduchu skrz látku, což pomáhá regulovat teplo vašeho těla a udržuje vás déle v pohodlí. Tato rovnováha propustnosti vzduchu a odolnosti proti větru znamená, že tkaniny Pertex® Quantum Air jsou dokonale vhodné i pro intenzivní horské túry.
Direct Alpine je 100% českou společností, s českým kapitálem. Více než 95% modelů je produkovaných v České Republice. Firma nekompromisně dbá na kvalitu svých výrobků, což je ze strany náročných zákazníků po zásluze oceňováno. Potvrzením vysoké kvality a funkčnosti výrobků firmy Direct Alpine jsou i vyhraná výběrová řízení na dodávky oblečení profesionálním členům Horské služby v ČR a SR.