La Sportiva Ultra Raptor II Leather GTX
Pánské boty
- Hmotnost (pár):
- 840 g
- Svršek:
- Kůže
- Membrána bot:
- Gore-Tex
Informace o produktu
Pánské boty Ultra Raptor II Leather GTX od značky La Sportiva jsou trekové boty na lehkou turistiku. Bota je voděodolná a prodyšná díky použití membrány Gore-Tex Extended Comfort a mimořádně pohodlná díky měkkým svrškům z kůže Nubucku, díky kterého zvyšují celkový komfort a odolnost.
Svršek z nubukové kůže a podšívka s membránou Gore-Tex® dodávají této obuvi dostatečnou odolnost pro použití na nezpevněných cestách. Patní stabilizátor pak poskytuje účinnou podporu při chůzi v nerovném terénu.
Hlavní vlastnosti:
- lehká turistická bota
- voděodolná a prodyšná díky membráně Gore-Tex
- podešev FriXion® Blue s výborným poměrem přilnavost/odolnost
- gumová špička proti okopu
- patní stabilizátor a Impact Break Systém
Velikostní tabulka obuvi La Sportiva
Jak vybrat boty na turistiku?
Parametry
- Značka
- La Sportiva
- Produktová řada
- Ultra Raptor
- Pohlaví
- Pánské
- Velikost bot (EU)
- 42 / 43 / 43,5 / 44,5 / 45 / 45,5 / 46 / 46,5
- Hmotnost (pár)
- 840 g
- Podle aktivit
- turistické
- Svršek
- Kůže
-
Membrána bot
Jedná se o porézní vrstvu, která se nachází mezi svrchním materiálem a podšívkou. Na trhu naleznete velké množství různých membrán, avšak jejich primární vlastností je zvýšená odolnost proti pronikání vody a pokud je to možné, částečné zachování paropropustnosti.
- Gore-Tex
-
Terén
- Turistika - vhodné na túry s batohem ve středně náročném terénu i po nezpevněných cestách.
- Město / Přiroda - můžete vzít do města i na procházky lesem po zpevněných cestách.
- Speed Hiking / Ultralight - poskytnou dostatek pohodlí a podpory pro rychlý a dlouhý přesun v terénu s minimální zátěží.
- Nástupové / Ferratové - pevná konstrukce, přilnavá podrážka, často s lezeckou zónou na špičce. Zvýšená odolnost pro pohyb na technickém terénu a při lezení.
- VHT: Vysokohorský - navrženy pro extrémní podmínky, včetně sněhu a ledu, často kompatibilní s mačkami.
- Turistika
- Barva
- hnědá/černá
- Barva dle výrobce
- Savana/Alpine
- Záruční doba
- 2 roky
- Kód produktu
- EAN
O výrobci
Italská značka La Sportiva vznikla v roce 1928, kdy Narciso Delladio vlastníma rukama vytvořil řemeslné dřevěné kožené boty pro mnoho řezbářů a farmářů údolí Fassa a Fiemme (Dolomity, Itálie). Po válce se zvýšila poptávka po botách, která přinutila Narcisa zaměstnat nové pracovníky. Dobré jméno "Calzoleria Sportiva" překročilo hranice údolí. Pověst značky La Sportiva od té doby jen roste.
Další alternativy
Podobné produkty najdete v
- Gore-Tex boty (nepromokavé)
- Kožené trekové boty
- Pánské boty
- Pánské nepromokavé boty
- Vše s dopravou zdarma na 1 místě
- Pánské boty La Sportiva
- La Sportiva Gore-Tex
- Boty na nordic walking
- Pánské nízké trekové boty La Sportiva
- Pánské trekové boty
- Pánské trekové boty La Sportiva
- Trekové boty nad 4000,-
- Trekové boty La Sportiva
- Sportovní boty - výprodej
- Nejoblíbenější řady bot La Sportiva